UNKNOWN

Florida · Brevard County · Parcel 29 3834-LK-*-9

$226 670
Assessed Value
$226 670
Market Value
Annual Tax
$226 670
Taxable Value
Ownership
OwnerHall Stephen
Mailing AddressPO Box 513 Grant Valkaria FL 32949
Property Details
Lot Size45 738 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$200 000
Building Value$26 670
Just (Market) Value$226 670
Assessed Value$226 670
Taxable Value$226 670